DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
WGN Centrum Nieruchomości - Grottgera 8, Lublin
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Rozwijamy się i wzmacniamy nasz zespół.
Szukamy osób otwartych na nowe rozwiązania i pomysły, kreatywnych, posiadających zdolność szybkiego uczenia się oraz takich, które lubią samodzielnie i aktywnie działać.
Marka WGN to największa sieć biur nieruchomości w Polsce
WGN Centrum Nieruchomości Lublin
obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Czego oczekujemy?
- aktywności
- samodzielności i determinacji
- znajomości rynku nieruchomości
- komunikatywności
- umiejętności współpracy
- kultury osobistej
Twoje obowiązki:
- pozyskiwanie ciekawych ofert na sprzedaż i wynajem
- przygotowanie ofert: opisów, zdjęć, ogłoszeń
- kontakt z klientami
- prowadzenie prezentacji ofert
Co oferujemy:
- wynagrodzenie prowizyjne - różne modele rozliczeniowe dla początkujących agentów jak i dla agentów z doświadczeniem i bazą klientów
- pracę w świetnej atmosferze
- cykliczne szkolenia i wsparcie zespołu
- ty ustalasz swój czas pracy
- szeroki marketing internetowy i social media
- profesjonalne narzędzia pracy (specjalistyczne oprogramowanie, elektroniczny terminarz i wiele innych)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres: @
Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb WGN Centrum Nieruchomości w Lublinie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie danych osobowych DZ. U. nr 133, poz 883)”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Lublin
  • Administrator nieruchomości Lublin
  • Agent nieruchomości Lublin
  • Zarządca nieruchomości Lublin
  • Doradca Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210