Doradca ds. nieruchomości
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
METROHOUSE SPÓŁKA AKCYJNA
20. 9. 2024

Jako największe w Polsce Biuro Nieruchomości wiemy, kto odnosi sukcesy w tej branży!

Są to osoby, które:

-        są samodzielne, zmotywowane i mają jasno sprecyzowane plany zawodowe i marzenia,

-        nie są usatysfakcjonowane „średnią krajową”, dążą do naprawdę godziwych zarobków gwarantujących życie na wysokim poziomie,

-        są żądne wiedzy na temat branży nieruchomości, uczą się od bardziej doświadczonych agentów i wypracowują swoje własne najlepsze praktyki rynkowe,

-        chcą wypracować własną markę, bo wierzą, że połączenie personal branding-u z silną marką Metrohouse daje ogromną przewagę rynkową,

-        systematycznie realizują zaplanowane cele i nie poszukują wymówek.

Piszemy o Tobie? Jeśli tak, to aplikuj do Metrohouse!

Niezależnie od tego, czy masz już za sobą bagaż doświadczeń zawodowych, czy dopiero startujesz w dorosłe życie, wskażemy Ci drogę do osiągnięcia sukcesu w jednej z najbardziej intratnych branż na rynku.

Obowiązki

-        budowanie portfela nieruchomości (pozyskiwanie nowych klientów)

-        bieżąca obsługa obecnych klientów

-        spotkania i prezentacje z klientami

-        współpraca z dedykowanymi doradcami finansowymi Credipass.

Oczekujemy

-        stawiania sobie ambitnych celów i wyzwań oraz ich realizacji,

-        otwartości na rozwój i naukę nowego zawodu,

-        wysokiej motywacji do pracy,

-        dobrej organizacji pracy,

-        komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.

-        poczucia humoru ,

-        bardzo dobrej znajomości j. polskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

-        stałe wynagrodzenie przez pierwsze 12 miesięcy pracy, zależne od osiąganych wyników,

-        atrakcyjny system prowizyjny,

-        dodatkowe wynagrodzenie dzięki współpracy z ekspertami kredytowymi,

-        nowoczesny system szkoleń i wdrożenia (szkolenia wstępne i cykliczne – również online),

-        możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy,

-        świetną atmosferę pracy.

  • Praca Katowice
  • Administrator nieruchomości Katowice
  • Agent nieruchomości Katowice
  • Zarządca nieruchomości Katowice
  • Doradca Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045