Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych w salonie KIA
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Autoryzowany Dealer marki ŠKODA & KIA
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa Klienta serwisu blacharsko-lakierniczego
  • Przygotowywanie kosztorysów napraw
  • Dbałość i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji
  • Kontakt i zgłaszanie szkód w towarzystwach ubezpieczeniowych
  • Prowadzenie pełnego procesu obsługi naprawy: planowanie i przygotowanie przyjęcia pojazdu, wydanie pojazdu. Nadzór nad terminowym rozliczeniem likwidowanych szkód i zleceń
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywania prac

WYMAGANIA:
  • Wiedza merytoryczna z zakresu wykonywania kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych
  • Znajomość programu Audatex ( Eurotax ) i platform szkodowych
  • Wysoka orientacja na klienta
  • Zdolności komunikacyjne
  • Otwartość na kontaktu z ludźmi
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Lokalizację miejsca pracy w samym centrum miasta,
  • Bezpłatny parking dla pracowników przy salonie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym,
  • Pakiet świadczeń medycznych dla pracownika i jego rodziny oraz program Benefit System – Multisport (po pozytywnym przejściu okresu próbnego),
  • Pracę w wyjątkowym zespole i dynamicznie rozwijającej się marce KIA.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Likwidator szkód Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Doradca Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca inwestycyjny Bielsko-Biała
  • Doradca restrukturyzacyjny Bielsko-Biała
  • Doradca finansowy Bielsko-Biała
  • Doradca ubezpieczeniowy Bielsko-Biała
  • Doradca rolniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536