Doradca ds. emerytalnych (lista kandydatów)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
ZUS
19. 7. 2024

3347183

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obsługę klientów w sprawach świadczeń emerytalno-rentowych oraz udziela informacji przyszłym świadczeniobiorcom w zakresie czynników wpływających na wysokość świadczenia oraz warunków i terminów związanych z przejściem na emeryturę.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie wyższe

Mile widziane:

minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klientów; doświadczenie w obsłudze osób z niepełnosprawnościami

Wymagania dodatkowe:

znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz rozporządzeń do tej ustawy

• znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i rozporządzeń do tej ustawy

• umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli jesteś osobą:

• komunikatywną

• potrafiącą współpracować

• zorientowaną na jakość

• nastawioną na rozwój

• posiadasz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

• posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów.

Zachęcamy do składania dokumentów

Wymagane dokumenty:

• CV

• list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat

• skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe