Doradca ds. części zamiennych
  • Jankowo Gdańskie
pomorskie, Jankowo Gdańskie, pomorskie, Polska
NRF Poland Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Dzięki wiedzy i umiejętnościom będziecie stanowili wsparcie działów obsługi klienta, handlowego i technicznego na polu doboru produktów zgodnie z zapytaniami („Pomóżcie znaleźć chłodnicę pasującą do mojego Passata” ?).
  • Będziecie spędzać czas pracując z wewnętrzną bazą danych produktowych firmy (bez obaw, intuicyjna i prosta w obsłudze).
  • Ale także porównywać zawarte w niej informacje z zewnętrznymi katalogami (TecDoc, PartsLink) celem modyfikacji wpisów, konsolidowania danych czy uzupełniania braków (nikt nie jest idealny ?).
  • Wesprzecie Managerów Produktu w ich obowiązkach.
  • Przeprowadzicie wstępne rozpoznanie rynku w kontekście rozwoju oferty firmy (kto nie idzie do przodu ten się cofa).
  • Weźmiecie udział w interesujących projektach o zasięgu krajowym, europejskim i globalnym (u nas nie ma nudy!).

Nasze wymagania

  • Miłości do samochodów <3.
  • Minimum roku doświadczenia w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej.
  • Znajomość budowy oraz zastosowania samochodowych części zamiennych.
  • Umiejętności komunikacji także w języku angielskim (polski obowiązkowo, inne mile widziane, ale nie konieczne).
  • Chęci do rozwoju i ducha zespołowego.

To oferujemy

  • Zaczniemy od okresu próbnego, który będzie trwał standardowe 3 miesiące. Jeśli po tym czasie obie strony będą zadowolone, zaproponujemy Ci kolejną umowę na 12 miesięcy, a później na czas nieokreślony,
  • Bogata oferta benefitów pracowniczych (karty Multisport, prywatną opiekę medyczną, system poleceń, dofinasowanie do wakacji, lekcje z języka angielskiego z native speakerem, owocowe wtorki, wspólne śniadania, dofinansowanie do zakupu roweru Kross),
  • Nowoczesne biuro,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Miła atmosfera. Powiemy nieskromnie - u nas się po prostu fajnie pracuje ?

  • Praca pomorskie
  • Doradca Drawsko Pomorskie
  • Doradca Kowalewo Pomorskie
  • Doradca Jabłonowo Pomorskie
  • Doradca Mikołajki Pomorskie
  • Doradca pomorskie
  • Doradca kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567