Doradca / Doradczyni Sprzedaży
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • W swoich działaniach zawsze stawiasz Klientów w centrum uwagi – udzielasz im pomocy i dzielisz się z nimi swoją wiedzą na temat mody i produktów.
  • Pracując zgodnie ze standardami H&M, wspierasz zespół w utrzymaniu porządku na sali sprzedaży, aby zapewnić naszym Klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe.
  • Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności do współpracy w zespole, aktywnie przyczyniasz się do jego wzmacniania i budowania dobrej atmosfery w pracy.

Nasze wymagania

  • Jakich osób poszukujemy:
  • Przyjaznych, towarzyskich, pozytywnych i chętnych do nauki.
  • Graczy zespołowych, lubiących pracować w środowisku wielozadaniowym.​
  • Przedsiębiorczych i gotowych do myślenia nieszablonowego. ​

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy (praca zmianowa),
  • 25% zniżki na zakupy w sklepach grupy H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,
  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,
  • Szerokie możliwości rozwoju, również globalnie #WhenYouGrowWeGrow (ponad 70% procesów rekrutacyjnych to rekrutacje wewnętrzne).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwości rozwoju

Oferujemy pracę w niepełnym wymiarze godzin. Aplikuj, przesyłając swoje CV tak szybko, jak to możliwe.

H&M to marka odzieżowa, która oferuje najnowsze trendy i inspiracje od modnych ubrań i wyjątkowych kolekcji stworzonych we współpracy z projektantami po przystępne cenowo dodatki. Naszą koncepcją biznesową jest zrównoważona moda i najwyższa jakość w najlepszej cenie.

H&M jest częścią Grupy H&M. W Grupie H&M dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć i utrzymywać inkluzywne, zróżnicowane i godziwe miejsca pracy w całej naszej organizacji. Nasze zespoły powinny składać się z różnorodnych jednostek, które aktywnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Posiadanie zróżnicowanej kadry pracowniczej ma pozytywny wpływ na to, jak radzimy sobie z wyzwaniami, jak postrzegamy możliwości i w jaki sposób nawiązujemy relacje z naszymi współpracownikami oraz klientami na całym świecie. Stąd też wszystkie aspekty różnorodności brane są pod uwagę w naszym procesie rekrutacyjnym.

Dążymy do zachowania uczciwego i równego procesu rekrutacyjnego, dlatego też uprzejmie prosimy o niezałączanie listów motywacyjnych do aplikacji, ponieważ często zawierają one informacje, które w łatwy sposób mogą wywołać niezamierzoną stronniczość.

a
b

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026