Doradca / Doradczyni Klienta Biznesowego
  • pomorskie
pomorskie, pomorskie, Polska
T-Mobile Polska S.A.
16. 4. 2024

poszukujemy osób do pracy w każdym województwie, zależnie od Twojego miejsca zamieszkania.

Umowa: B2B

Współpraca: w terenie, w obszarze konkretnego regionu​

Rekrutacja zdalna

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Aktywne pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z klientem biznesowym
  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile dla klienta biznesowego
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
  • Rozwijanie swojej wiedzy poprzez m.in. udział w szkoleniach

Wymagania:

  • Nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i/lub usług
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub jej założenie (warunek konieczny)
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B i własnego samochodu (warunek konieczny)
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych
  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów
  • Chęć do ciągłego rozwoju osobistego i zdobywania wiedzy
  • Mile widziane doświadczanie w branży telekomunikacyjnej

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B z przejrzystym systemem prowizyjnym (sky is the limit!)
  • W okresie startowym gwarantujemy wsparcie w wysokości do 15 tysięcy netto
  • Możliwość pracy zarówno z biura jak i z dowolnego miejsca w regionie. Nawiązujemy współpracę z osobami z całej Polski.
  • Nieograniczone wsparcie i program szkoleń na dobry początek

  • Praca pomorskie
  • Doradca Drawsko Pomorskie
  • Doradca Kowalewo Pomorskie
  • Doradca Jabłonowo Pomorskie
  • Doradca Mikołajki Pomorskie
  • Doradca pomorskie
  • Doradca kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075