Doradca / Doradczyni klienta
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
13. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług w swoim sektorze, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów,
  • realizacja i monitorowanie procesów zamówień klientów,
  • dbanie o dostępność i ekspozycję towarów zgodnie ze standardami naszej firmy.

Nasze wymagania

  • prokliencka postawa i otwartość na ludzi;
  • chęć rozwoju i doskonalenia się;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • zainteresowanie tematyką budowlaną, dekoracyjną lub ogrodniczą.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz jego rewizje (uzależnione od kompetencji, poziomu realizacji zadań oraz stażu pracy na danym stanowisku);
  • premię kwartalną, której wysokość zależy od wyników sklepu i działu, w którym będziesz pracować.
  • udział w Wynikach - raz w roku otrzymasz środki, które możesz zainwestować w zakup akcji Leroy Merlin;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, bo dla nas stabilne warunki zatrudnienia od zawsze są priorytetem;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program rekomendacji pracowników
  • pożyczka na pierwsze mieszkanie
  • dofinansowanie do termomodernizacji
  • platforma do nauki języków
  • dostęp do kursów i szkoleń
  • programy rozwojowe

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458