Doradca / Doradczyni ds. kluczowych klientów - Wrocław BIELANY
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • maksymalizacja sprzedaży i rozwój udziału rynku profesjonalnego w sklepach LM poprzez profesjonalną i kompleksową obsługę klientów kluczowych z branży DIY;
  • oferowanie i dobór oferty produktowej dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta;
  • budowanie długofalowych relacji z klientami i zapewnienie im opieki w czasie realizacji projektu;
  • bieżąca współpraca z działami handlowymi Leroy Merlin;
  • aktywne pozyskiwanie klientów B2B oraz klienta indywidualnego;
  • serwis przed i posprzedażny (kosztorysy, zwroty, reklamacje);
  • pomoc w przygotowaniu spotkań relacyjnych z klientami, promowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby klientów.

WYMAGANIA:

Pasujemy do siebie, jeżeli:

  • jesteś urodzonym handlowcem i czerpiesz satysfakcję z kontaktu z innymi;
  • posiadasz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klientów (branża remontowo-budowlana i wykończeniowa);
  • masz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług;
  • swoją pozycję budujesz na relacjach i masz dar przekonywania;
  • lubisz wychodzić poza schematy i szukać nowych rozwiązań;
  • cechuje Cię otwartość oraz ukierunkowanie na klienta, uważnie słuchasz jego potrzeb i oczekiwań;
  • cenisz sobie samodzielność w planowaniu swojego czasu pracy i wiesz, jak dobrze się w niej organizować.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);

  • możliwość udziału w programach rozwojowych;

  • przewidywalny grafik;

  • smartfon;

  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta myBenefit (w tym Multisport), Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy i inne;

  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMPL.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584