Doradca / Doradczyni ds. kluczowych klientów - Gdynia (Karwiny)
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów projektowych dla sklepu;

  • profesjonalną i kompleksową obsługę projektów sprzedażowych obejmujących produkty i usługi wraz z monitoringiem poziomu ich realizacji;

  • serwis przed i posprzedażny (kosztorysy, zwroty, reklamacje);

  • budowanie długofalowych relacji z klientami i zapewnienie im opieki w czasie realizacji projektu;

  • oferowanie i dobór oferty produktowej dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta;

  • pomoc w przygotowaniu spotkań relacyjnych z klientami, promowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby klientów.

WYMAGANIA:

Jeżeli:

  • umiesz budować długofalowe relacje biznesowe z klientami;

  • masz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów;

  • masz doświadczenie w negocjacjach;

  • umiesz ustalać priorytety, efektywnie planować, organizować prace i jesteś terminowy;

  • posiadasz doświadczenie w branży technicznej lub budowlanej.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);

  • możliwość udziału w programach rozwojowych;

  • przewidywalny grafik;

  • smartfon;

  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;

  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

  • Praca Gdynia
  • Doradca Gdynia
  • Doradca finansowy Gdynia
  • Doradca ubezpieczeniowy Gdynia
  • Doradca rolniczy Gdynia
  • Doradca inwestycyjny Gdynia
  • Doradca restrukturyzacyjny Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678