Doradca / Doradczyni ds. klientów korporacyjnych
  • Częstochowa, ul. Jasnogórska 79
śląskie, Częstochowa, ul. Jasnogórska 79, śląskie, Polska
mBank S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Doradca(-czyni) ds. klientów korporacyjnych

lokalizacja i tryb pracy: Częstochowa, placówka przy ulicy Jasnogórskiej 79

forma zatrudnienia / wymiar pracy: umowa o pracę, pełen etat

zespół / dział:  Departament Dużych Przedsiębiorstw. Do naszego oddziału korporacyjnego poszukujemy profesjonalnego doradcy, który dołączy do zespołu doświadczonych doradców i analityków sprzedażowych odpowiadających za opiekę nad portfelem klientów korporacyjnych - przedsiębiorstw powyżej 60 mln przychodów. Dołączysz do zaangażowanych ludzi, wzajemnie się wspierających, dzielących wiedzą. Bardzo ważna dla tego zespołu jest dobra atmosfera w pracy, optymizm w podejściu do realizacji celów i dobre relacje z klientami z województwa śląskiego i łódzkiego.

Opis stanowiska

  • budowanie relacji - aktywne docieranie do nowych klientów i dbanie o relacje biznesowe z nowymi i obecnymi klientami
  • regularna współpraca z pracownikami oddziałów korporacyjnych
  • rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla klientów
  • tworzenie strategii rozwoju współpracy z klientami
  • zwiększanie cross-sellingu w grupie mBanku

Wymagania

  • masz doświadczenie w prowadzeniu rozmów biznesowych
  • jesteś osobą odważną i masz głowę pełną pomysłów w zakresie metod dotarcia do klienta
  • z optymizmem podchodzisz do realizacji swoich zadań
  • sprzedaż to jest obszar, w którym czujesz się swobodnie
  • masz czynne prawo jazdy kat. B​

mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe związane z opieką nad portfelem klientów korporacyjnych
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, znajomość produktów i usług finansowych​
  • znajomość rynku lokalnego
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość przepisów przeciwdziałania praniu pieniędzy i compliance

Od nas dostaniesz:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt  i wypoczynku

  • Praca śląskie
  • Doradca Stronie Śląskie
  • Doradca Miasteczko Śląskie
  • Doradca śląskie
  • Doradca Siemianowice Śląskie
  • Doradca Piekary Śląskie
  • Doradca Ząbkowice Śląskie
  • Doradca Oborniki Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749