Doradca / Doradczyni ds. Klientów Biznesowych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
PLAY (P4 Sp. z o.o.)
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie relacji i pozyskiwanie Klientów Biznesowych na określonym terenie
  • Rozpoznanie i odpowiadanie na potrzeby Klienta
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Potrafisz budować relacje i dobrze czujesz się w pracy z klientem
  • Posiadasz proaktywną postawę i chęci do nauki
  • Masz pomysł na siebie i chcesz go z nami zrealizować
  • Chcesz się rozwijać w sprzedaży, poznać branże telekomunikacyjną i usług IT

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

  • Praca Katowice
  • Doradca Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584