Doradca Biznesowy sieci Orange
  • Przemyśl
Przemyśl, Przemyśl, podkarpackie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasz klient poszukuje doświadczonych i ambitnych osób na stanowisko Doradcy Biznesowego. Dołącz do zespołu i wspólnie buduj przyszłość nowoczesnej telekomunikacji!

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż mobilnych usług telekomunikacyjnych: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z istniejącymi.
  • Kompleksowa obsługa klienta biznesowego: Wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy, zapewniając najwyższy poziom satysfakcji klientów.
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje biznesowe: Tworzenie atrakcyjnych ofert dopasowanych do potrzeb klientów oraz prowadzenie skutecznych negocjacji.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych: Osiąganie i przekraczanie celów sprzedażowych, wspierających rozwój firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, w branży telekomunikacyjnej
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i przygotowywania ofert handlowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu
  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie prowizyjne
  • Elastyczną formę zatrudnienia na podstawie umowy B2B
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca
  • Wsparcie merytoryczne i szkolenia podnoszące kwalifikacje

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, lubisz wyzwania i chcesz pracować w innowacyjnej branży telekomunikacyjnej, prześlij nam swoje CV. Czekamy na Twoją aplikację!

Dołącz do zespołu i rozwijaj swoją karierę w telekomunikacji!

  • Praca Przemyśl
  • Doradca Przemyśl
  • Przemyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544