Doradca Biznesowy ds. sprzedaży energii elektrycznej i gazu
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
Kaczmarscy Energia
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo, sprzedaż energii elektrycznej i gazu dla klientów z sektora B2B.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Doradztwo w zakresie niższych kosztów związanych z energią elektryczną.
  • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych.
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie.
  • Doskonalenie kompetencji, umiejętności sprzedażowych oraz wiedzy branżowej.
  • Dbanie o dobre imię i renomę firmy, którą wszyscy budujemy.
  • Praca o charakterze mobilnym, obejmująca swym zasięgiem region zamieszkania.

Nasze wymagania

  • Wysoka aktywność w działaniu oraz dyscyplina i motywacja.
  • Umiejętności sprzedażowe.
  • Komunikatywność.
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność.
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Najbardziej atrakcyjne warunki wynagradzania na rynku energii elektrycznej i gazu - nawet 30 tyś zł miesięcznie.
  • Uzyskiwanie wysokich dochodów już od początku działalności.
  • Najszerszy na rynku portfel profesjonalnych produktów generujących prawdziwą wartość dla twoich klientów, możliwość wielokrotnego zarabiania na tym samym kliencie.
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe działu back office oraz dyrektora handlowego.
  • System motywacyjny i konkursy sprzedażowe.
  • Zewnętrzne i wewnętrzne, cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Jasną ścieżkę awansu w kierunku managera zespołu lub eksperta sprzedaży.
  • Samochód od pewnego poziomu.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

O nas

Robimy różnicę w doradztwie energetycznym !

Wg. naszych Partnerów biznesowych jesteśmy najefektywniejszą, a wg naszych Klientów najbardziej merytoryczną strukturą działającą w branży doradztwa energetycznego w Polsce. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami energii i gazu w Polsce i w Europie. Obsługujemy klientów biznesowych w zakresie sprzedaży energii i gazu, optymalizacji dystrybucji, kompensacji mocy biernej, audytów efektywności energetycznej, farm PV, systemów monitorowania kosztów energii i rynku mocy.

Ty tez możesz zostać częścią możliwości jakie zapewnia Pozycja Kluczowego Partnera większości Spółek obrotu w PL i ponad 8 lat doświadczenia w branży.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem oraz ogromnym potencjałem wzrostu rynku energii i gazu w Polsce poszukujemy doświadczonych i gotowych na nowe wyzwania członków zespołu sprzedażowego.

Jeżeli szukasz ponadprzeciętnych zarobków – 20 000 tyś zł i więcej, rozwoju i satysfakcji z pracy na najwyższym poziomie aplikuj – masz szansę dołączyć do najlepszych.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Energia i Gaz dla firm KAKA ŁUKASZ KACZMARSKI z siedzibą w: Szpitalna 2, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@kaczmarskienergia.pl.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Doradca Opole
  • Doradca Opole Lubelskie
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Doradca inwestycyjny Opole
  • Doradca restrukturyzacyjny Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862