DORADCA BANKOWOŚCI PRZEDSIĘBIORSTW
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
6. 6. 2024

1078522901

Obowiązki

  • realizujemy zadania sprzedażowe i obsługujemy klientów,
  • stale podnosimy nasze kwalifikacje,
  • kształtujemy i promujemy pożądany, jednolity wizerunek Banku,
  • realizujemy zadania związane z obsługą zastrzeżeń,
  • prowadzimy dokumentację wymaganą dla realizacji zadań określonych dla zajmowanego stanowiska,
  • kompletujemy i przekazujemy dokumentację odpowiednio do administrowania albo do archiwizacji,
  • obsługujemy reklamacje i wnioski klientów albo przekazujemy je do wyjaśnienia właściwym jednostkom Banku,
  • przeprowadzamy bieżącą weryfikację w zakresie wykonywanych zadań,
  • zapewniamy dostępność i aktualność materiałów informacyjnych i promocyjnych dla klientów.

Wymagania

  • lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się stawianych wyzwań,
  • potrafisz samodzielnie planować i organizować swój czas pracy,
  • dążysz do stałego podnoszenia kwalifikacji, aby dowiedzieć się wielu nowych i pasjonujących rzeczy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678