DORADCA BANKOWOŚCI PRZEDSIĘBIORSTW
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1073841601

Obowiązki

  • dbasz o dobry wizerunek PKO Banku Polskiego,
  • nawiązujesz współpracę z klientami z sektora przedsiębiorstw o przychodach rocznych ze sprzedaży między 15 mln PLN a 60 mln PLN,
  • opiekujesz się klientami instytucjonalnymi znajdującymi się w przypisanym portfelu,
  • podejmujesz decyzje kredytowe zgodnie z posiadanymi kompetencjami,
  • przeprowadzasz wstępną analizę danych finansowych i ekonomicznych firm,
  • realizujesz indywidualne cele sprzedażowe,
  • rozszerzasz zakres współpracy z przedsiębiorcami poprzez oferowanie im nowych produktów i usług Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A,
  • wykonujesz czynności sprzedażowe i posprzedażowe w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klientów.

Wymagania

  • masz wiedzę z zakresu ekonomii i bankowości,
  • posiadasz doświadczenie (min. 2 lata) w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klientów instytucjonalnych,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • potrafisz analizować dane ekonomiczno-finansowe przedsiębiorstw,
  • znasz lokalny rynek przedsiębiorców,
  • znasz techniki sprzedaży i z powodzeniem potrafisz je stosować,
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, bankowość).

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Koszalin
  • Doradca Koszalin
  • Doradca restrukturyzacyjny Koszalin
  • Doradca finansowy Koszalin
  • Doradca ubezpieczeniowy Koszalin
  • Doradca rolniczy Koszalin
  • Doradca inwestycyjny Koszalin
  • Doradca podatkowy w Polsce Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080