Doradca Agrotechniczny
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. Oddział Człuchów
17. 4. 2024

"AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. to firma handlowa, której właścicielem jest GRUPA AZOTY - jedna z 10 największych firm w Polsce, drugi co do wielkości producent nawozów w Europie. Jesteśmy partnerem w zaopatrzeniu rolnictwa, specjalizujący się w dystrybucji nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, kwalifikowanego materiału siewnego oraz prowadzący skup płodów rolnych.

Główne obowiązki:

  • - aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych w podległym terenie
  • - rozwijanie kontaktów z aktualnymi klientami - rolnikami
  • - pozyskiwanie nowych gospodarstw rolnych oraz dystrybutorów
  • - organizacja spotkań, szkoleń, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • - monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • - doświadczenie w sprzedaży w segmencie AGRO
  • - znajomość zagadnień z zakresu uprawy roślin, agrotechniki i agronomii
  • - umiejętność organizacji pracy własnej
  • - umiejętności sprzedaży, prezentacji i negocjacji
  • - zaangażowanie, kreatywność i dyspozycyjność
  • - prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • - do wyboru umowa o pracę lub działalność gospodarcza
  • - stabilne warunki zatrudnienia
  • - atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny prowizyjny system premiowy
  • - pracę w terenie blisko swojego miejsca zamieszkania
  • - nowoczesne szkolenia wdrożeniowe, produktowe oraz handlowe
  • - niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, karta paliwowa
  • - dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • Lokalizacja pracy: województwo kujawsko - pomorskie

  • Praca Bydgoszcz
  • Doradca Bydgoszcz
  • Doradca restrukturyzacyjny Bydgoszcz
  • Doradca inwestycyjny Bydgoszcz
  • Doradca finansowy Bydgoszcz
  • Doradca ubezpieczeniowy Bydgoszcz
  • Doradca rolniczy Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782