Dołącz do Zespołu najlepszych Pośredników d.s. obrotu nieruchomościami INVILLA
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
InVilla Nieruchomości
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie analizy rynku nieruchomości w celu ustalenia ceny sprzedaży lub wynajmu,
  • aktywna promocja nieruchomości poprzez przygotowanie i publikację ofert na różnych platformach i serwisach,
  • zbieranie i analiza dokumentów dotyczących nieruchomości, takich jak umowy, decyzje administracyjne, plany zagospodarowania terenu itp.,
  • organizowanie i prowadzenie spotkań i prezentacji z potencjalnymi klientami w celu przedstawienia nieruchomości oraz omówienia warunków transakcji,
  • negocjowanie warunków umów sprzedaży lub najmu nieruchomości między sprzedawcami/najemcami a nabywcami,
  • zapewnianie wsparcia klientom w procesie uzyskiwania wszelkich niezbędnych dokumentów oraz formalnościach związanych z transakcją,
  • monitorowanie rynku nieruchomości w celu śledzenia zmian w cenach, trendach sprzedaży i wynajmu oraz prowadzenie analiz konkurencji,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami w celu pozyskiwania powtarzających się transakcji i rekomendacji,
  • dbałość o przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych i etycznych związanych z działalnością w branży nieruchomości,
  • uczestnictwo w szkoleniach i kursach w celu aktualizacji wiedzy na temat rynku nieruchomości i technik sprzedażowych.

WYMAGANIA:

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w branży,
  • empatia,
  • zaanagażowanie,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole,
  • zorientowanie na klienta i wysoka kultura osobista,
  • podstawowa znajomość mediów społecznościowych oraz marketingu będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku nieruchomości,
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży nieruchomości oraz marketingu,
  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu, składającego się z ponad 30 doświadczonych doradców,
  • promocję marki osobistej w social mediach przez realizację filmów promujących Agenta, sesje wizerunkowe, kampanie billboardowe i inne nieszablonowe działania marketingowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji - w samym centrum Krakowa, przy ul. Krupniczej 16,
  • nielimitowane zarobki prowizyjne, zależne od osiąganych wyników - to Ty decydujesz o tym, ile pracy chcesz wykonać, by osiągnąć swój próg finansowy,
  • benefity za zrealizowane transakcje,
  • szkolenia z dziedziny prawa i marketingu, prowadzone przez najlepszych specjalistów w Polsce,
  • możliwość rozwoju (sprzedajemy nieruchomości nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii i Dubaju, zajmujemy się także obsługą najmu krótkoterminowego pod naszą drugą marką VENTI i planujemy kolejne projekty, mające na celu rozbudowanie firmy).

  • Praca Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570