Dołącz do zespołu jako Sprzedawca w piekarni!
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
EWL.S.A.
24. 9. 2024

Szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwinąć nowe umiejętności, bez wymaganego doświadczenia? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!
Miejsce pracy: Warszawa - różne dzielnice Stawka: 30 zł/h brutto
Dlaczego warto z nami pracować?
Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!
Umowa zlecenie – przejrzyste warunki zatrudnienia.
Jedna zmiana – idealna równowaga między pracą a życiem prywatnym.
Atrakcyjne wynagrodzenie – zarabiaj 30 zł/h brutto!
Pełne przeszkolenie – wspieramy Cię od pierwszego dnia.
Twoje obowiązki:
Profesjonalna obsługa klientów piekarni, z uśmiechem i zaangażowaniem.
Praca przy kasie, dbanie o porządek w sklepie.
Uzupełnianie asortymentu na półkach.
Czego oczekujemy?
Aktualnych badań sanepid.
Otwartości i chęci do nauki.
Dlaczego EWL Group? W EWL Group zawsze stawiamy na ludzi. Jesteśmy dynamiczną firmą, która dzięki różnorodności swoich pracowników buduje sukces. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR i rekrutację w różnych sektorach. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!
Nie czekaj! Aplikuj już teraz i rozpocznij pracę w przyjaznej atmosferze!
Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

  • Praca Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192