Dołącz do zespołu ING Express
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Businessface Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

????Sprzedaż produktów ING Banku Śląskiego na wyspie ????w galerii handlowej.

???? Aktywne pozyskiwanie klientów – masz talent do rozmów? To coś dla Ciebie!

???? Wsparcie klienta na każdym kroku.

Nasze wymagania

✅ Minimum średnie wykształcenia.

✅ Komunikatywność i gotowość na wyzwania.

✅ Chęć do rozwoju i działania!

To oferujemy

???? Umowę o pracę na pełen etat, stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie zależne od wyników.

⏰ Elastyczny grafik (zmiany 6-8h) – dopasujesz pracę do swojego życia.

???? Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie.

???? Pełne wdrożenie – nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o produktach i sprzedaży.

???? Szkolenia i możliwości rozwoju – Twoja kariera nabierze tempa!

???? Świetny zespół, w którym znajdziesz wsparcie i przyjazną atmosferę.

???? Pierwszy Krok: Twoje CV w Naszych Rękach

Masz ochotę na nowe wyzwanie? Prześlij nam swoje CV! Zapoznamy się z Twoim doświadczeniem i zobaczymy, jak pasujesz do naszej ekipy i planów na przyszłość.

???? Czas na Nasz Ruch

Jeśli widzimy, że masz to, czego szukamy, odezwiemy się do Ciebie. Spokojnie, jesteśmy szybcy w działaniu – nie będziesz długo czekać!

☎ Porozmawiajmy

Team Leader zaprosi Cię na spotkanie, gdzie porozmawiacie o Twoim doświadczeniu, motywacji i wzajemnych oczekiwaniach. Przy okazji poznasz nas bliżej i zobaczysz, gdzie i z kim mógłbyś pracować.

????Witaj w zespole!

Nie musisz mieć za sobą długiego doświadczenia ani imponujących sukcesów!

Dla nas ważne jest, byś miał w sobie chęć do nauki i działania – my pomożemy Ci rozwijać te talenty.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648