Dołącz do zespołu Am Am Kebab w Wawrzeńczycach!
  • Igołomia-Wawrzeńczyce
Igołomia-Wawrzeńczyce, Igołomia-Wawrzeńczyce, Małopolskie, Polska
Am Am Kebab Wawrzeńczyce
3. 8. 2024

Otwieramy nowy punkt gastronomiczny i poszukujemy entuzjastycznych pracowników. Jeśli marzysz o dynamicznej pracy w przyjaznym środowisku, Am Am Kebab to miejsce dla Ciebie!
Co oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie: 28,10 - 33 zł/h brutto (dla uczniów i studentów NETTO)
Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
Umowę zlecenie z możliwością rozwoju
Premie za zaangażowanie i wyniki
Kompleksowe szkolenie i posiłki pracownicze
Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
Twoje zadania:
Przygotowywanie pysznych posiłków zgodnie z naszymi standardami
Profesjonalna obsługa klientów i zarządzanie kasą
Dbanie o czystość i porządek w lokalu
Czego oczekujemy:
Pozytywnego nastawienia i chęci do nauki
Dyspozycyjności (praca zmianowa, także w weekendy)
Aktualnej książeczki sanepidowskiej
Komunikatywnej znajomości języka polskiego
Dodatkowe atuty:
Doświadczenie w gastronomii (mile widziane, ale niekonieczne)
Prawo jazdy kat. B
Nie masz doświadczenia? Nie martw się! Zapewniamy pełne przeszkolenie.
Aplikuj teraz i rozpocznij swoją kulinarną przygodę z Am Am Kebab!
Aplikuj za pomocą formularza lub zadzwoń: 570 422 426
Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Igołomia-Wawrzeńczyce
  • Igołomia-Wawrzeńczyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544