Dołącz do naszego zespołu! Nowo otwarty lokal
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, Małopolskie, Polska
rekrutacja.zako
15. 10. 2024

Jesteś komunikatywną, energiczną osobą która uwielbia pracę z ludźmi i nie boi się wyzwań? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!
Poszukujemy do naszego zespołu wyjątkowych osób na stanowisko: ambasador, hostessa do nowo otwartego lokalu w centrum Zakopanego
Jako AMBASADOR LOKALU będziesz twarzą naszego klubu i reprezentantem marki. Twoje zadania będą obejmować:
Promowanie lokalu – aktywne zachęcanie gości do odwiedzania klubu
Budowanie relacji z gośćmi – nawiązywanie kontaktu z klientami, utrzymywanie pozytywnej atmosfery, tworzenie społeczności wokół lokalu
Promowanie ofert specjalnych – informowanie o promocjach, wyjątkowych drinkach i nadchodzących wydarzeniach
Zbieranie feedbacku – słuchanie opinii gości i przekazywanie ich do zespołu w celu ulepszania oferty i obsługi
ZAROBKI AMBASADORÓW LOKALU: 2000-2500ZŁ/TYGODNIOWO
Oczekujemy od Ciebie charyzmy i otwartości, umiejętność przyciągania uwagi i nawiązywania kontaktu z ludźmi, zaangażowania w pracę, kreatywności.
Jako HOSTESSA w naszym lokalu muzycznym będziesz odpowiedzialna za:
Utrzymywanie pozytywnej atmosfery – nawiązywanie rozmów z gośćmi, tworzenie przyjaznej i radosnej atmosfery w lokalu
Oczekujemy od Ciebie uśmiechu, pozytywnej energii i łatwości w nawiązywaniu kontaktów, charyzmy i pewności siebie, aby przyciągać uwagę gości, zaangażowania i dyspozycyjności, zwłaszcza w godzinach wieczornych i nocnych, doświadczenie w pracy jako hostessa będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane
ZAROBKI HOSTESS: 1000-2000ZŁ/TYGODNIOWO
OFERUJEMY:
Prace w dynamicznym i zgranym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie - wypłacane w formie tygodniowej
Profesjonalne szkolenie i możliwość dalszego rozwoju
Pracę w nowoczesnym lokalu z wyjątkową atmosferą
Dla osób spoza miasta możliwość zakwaterowania
Nie przegap szansy! Dołącz do naszego zespołu i razem z nami twórz wyjątkowe miejsce na mapie Zakopanego!

  • Praca Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377