Dołącz do naszego zespołu jako Kontroler/ka Jakości w Mielcu!
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
17. 8. 2024

Poszukujemy właśnie Ciebie w Mielcu do obszaru kontroli jakości na zakład z branży samochodowej - oferta dla Pań i Panów - współpraca OD ZARAZ!

Aplikuj (bez CV), zadzwoń lub WYŚLIJ SMS o treści "mielec" pod nr.: 5-1-4-6-7-1-5-9-0

Opis stanowiska:

kontrola jakości zgodnie ze specyfikacją (przy użyciu prostych narzędzi pomiarowych) wyrobów gotowych oraz podzespołów

proste naprawy/ rework komponentów metalowych, np. usuwanie odprysków

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - liczą się Twoje chęci!

Oferujemy:

stawkę godzinowa 28,10 zł brutto

pracę w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym

dodatek weekendowy

zaliczki, już po 2 miesiącach część zarobionych środków wypłacasz wcześniej przed terminem wypłat

kartę Multisport

wdrożenie i przeszkolenie

grupowe ubezpieczenie, PPK

program stypendialny Exact Future i zyskaj do 15 000 zł na naukę

współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

formalności w telefonie

parking przy zakładzie

  • Praca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584