Dołącz do naszego zespołu jako Freelancer ds. Rekrutacji Międzynarodowej!
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Personnel International BPO Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703), dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia, będącą częścią międzynarodowej grupy Personnel International. Od 20 lat pomagamy znaleźć idealną pracę tysiącom osób – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki nam już prawie 48 tysięcy pracowników zdobyło nowe możliwości zawodowe.

Poszukujemy Freelancera ds. rekrutacji międzynarodowej!

Czym będziesz się zajmować?

  • Aktywnym pozyskiwaniem kandydatów do pracy dla naszych klientów z takich krajów jak Ukraina, Białoruś, Mołdawia, Gruzja, Armenia, Kolumbia, Polska.
  • Rekrutacją na proste stanowiska magazynowe (branża FMCG).
  • Tworzeniem atrakcyjnych ogłoszeń i budowaniem bazy kandydatów z różnych źródeł.
  • Weryfikacją kompetencji i selekcją kandydatów zgodnie z oczekiwaniami klientów.
  • Dbanie o prawidłowe skompletowanie dokumentów i weryfikację statusu pobytowego kandydatów.
  • Kreowaniem wizerunku naszej agencji na rynku.

Co oferujemy?

  • Stabilną współpracę z firmą o mocnej pozycji na rynku na podstawie umowy zlecenie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników – płatność za każdego pozyskanego kandydata!
  • Pełne wsparcie i szkolenie wstępne, a także pomoc koordynatora na każdym etapie pracy.
  • Elastyczność i wygodę – praca zdalna, z dowolnego miejsca!

Zainwestuj w swoją karierę i dołącz do nas już dziś!

Wymagania

  • Doświadczenia w rekrutacji - mile widziane,
  • Samodzielności i umiejętności zarządzania własnym czasem.
  • Zaangażowania, determinacji oraz kreatywności w kontaktach z ludźmi.
  • Komunikatywności i łatwości w budowaniu relacji.

  • Praca Kielce
  • Freelancer Kielce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kielce
  • Specjalista ds. PR Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536