Dołącz do nas jako Operator wózka widłowego - Praca w systemie 3-zmianowym!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Rozładunek, załadunek towaru
  • Inne prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • Sumienność i skrupulatność w wykonywaniu zadań.
  • Zmysł techniczny i umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z perspektywą rozwoju bezpośrednio w strukturach firmy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup, w tym:

    • Karta MultiSport
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Kafeteria MyBenefit
    • Liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium (sklepy stacjonarne i online, szkoły językowe, obiekty sportowe i rekreacyjne)
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym, wolne weekendy.

  • Komfortowe warunki pracy dla osób w każdym wieku.

  • Dogodna lokalizacja - dobry dojazd linią 53.

  • Duży parking dla osób zmotoryzowanych.

  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja z pełnym wsparciem ze strony konsultanta.

  • Nowoczesne rozwiązania technologiczne - możliwość akceptacji umów oraz pobierania pasków z wynagrodzeń w aplikacji Manpower dedykowanej dla pracowników.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584