Dołącz do Nas jako Ambasador Marki! Praca Hybrydowa .
  • Lublin
Olsztyn, Lublin, Lubelskie, Polska
Kancelaria Prawna
8. 5. 2024

Dołącz do Nas jako Ambasador Marki! Praca Hybrydowa z Atrakcyjnymi Bonusami.
Nie zwlekaj, Decyduje Kolejność Zgłoszeń!
Stanowisko pracy: Ambasador Marki (Praca Hybrydowa)
Opis stanowiska:
Poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Ambasadora Marki, która będzie reprezentować kilka marek z pasją i profesjonalizmem.
Jako Ambasador Marki będziesz odpowiedzialny za budowanie pozytywnego wizerunku marek oraz nawiązywanie trwałych relacji z naszymi klientami. Praca będzie miała charakter hybrydowy, umożliwiający pracę zarówno zdalną, jak i w terenie.
Wymagania:
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
Doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem.
Kreatywność i zdolność do pracy w zespole.
Umiejętność pracy w zmiennych warunkach i elastyczność
w podejściu do obowiązków.
Obowiązki:
Reprezentowanie kilku marek w ramach działań online oraz w terenie.
Budowanie relacji z klientami i partnerskimi firmami.
Prowadzenie prezentacji produktów i usług.
Aktywne wsparcie działań marketingowych.
Bonusy i Profity:
Atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 35 000 PLN miesięcznie.
Możliwość wyjazdów zagranicznych dla najlepszych pracowników.
Szkolenia i wdrożenia, aby wspierać Twój rozwój zawodowy.
Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zarówno zdalnej,
jak i stacjonarnej.
Pakiet benefitów.
Informacja dodatkowa:
W związku z dynamicznym rozwojem firmy,
poszukujemy kandydatów na to stanowisko w całym kraju.
Jeśli masz charyzmę, pasję do pracy z ludźmi oraz chcesz dołączyć
do dynamicznego zespołu, który stawia na innowacyjność i rozwój,
Oczekujemy Twojego CV oraz listu motywacyjnego na adres email:
@ z tytułem:
"Aplikacja na stanowisko Ambasadora Marki”.
W procesie rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń,
dlatego nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

  • Praca Olsztyn
  • Menedżer marki Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293