Dołącz do nas jako:  STARSZY SPECJALISTA / EKSPERT DS. ANALIZ I OPTYMALIZACJI URZĄDZEŃ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1130485901

Obowiązki

  • zapewniasz terminowe opracowywanie i dostarczanie raportów zarządczych i analiz dotyczących działalności jednostki oraz obrotu gotówkowego w banku oraz prezentujesz wyniki i rekomendacje zmian,
  • przeprowadzasz analizy dotyczące rynku urządzeń samoobsługowych i obrotu gotówkowego w banku,
  • bierzesz udział w inicjatywach i projektach dotyczących urządzeń samoobsługowych,
  • prowadzisz monitoring wskaźników jakościowych dotyczących działalności jednostki.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889