Dołącz do nas jako:  STARSZY INŻYNIER IT DS. DEVOPS
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
7. 8. 2024

1101113801

Obowiązki

  • jako DevOps bierzesz udział w projektach i inicjatywach realizowanych w Banku,
  • współpracujesz z zespołami developerskimi, administratorami, architektami oraz bezpieczeństwem IT,
  • utrzymujesz i rozwijasz narzędzia wykorzystywane w obszarze DevOps,
  • budujesz nowe lub modyfikujesz istniejące rozwiązania informatyczne,
  • proponujesz i badasz możliwości wykorzystania innowacji dotyczących systemów i narzędzi informatycznych banku.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567