Dołącz do nas jako:  STARSZY ANALITYK (ZESPÓŁ ROZWOJU PLATFORM ANALITYKI OFFLINE RYZYKA I BEZPIECZEŃSTWA)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
20. 9. 2024

1120239301

Obowiązki

  • budujemy procesy zasilania operacyjnej składnicy danych,
  • projektujemy i realizujemy rozwiązania informatyczne w obszarze zasilania danych,
  • analizujemy dane oraz przygotowujemy dla nich modeli logiczne i fizyczne,
  • stroimy zapytania SQL na bazie Oracle, GCP Big Query,
  • przygotowywujemy datamarty pod różne potrzeby biznesowe,
  • tworzymy koncepce rozwiązań i implementace rozwiązań w oparciu o wymagania i potrzeby biznesu,
  • usuwamy incydenty i bierzemy udział w rozwiązywaniu problemów,
  • wspieramy testy i wdrażania zmian w zakresie procesów zasilania danych,
  • pomagamy przy serwisowaniu wdrożonego oprogramowania,
  • pracujemy zgodnie z modelem DevOps.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838