Dołącz do nas jako:  SPECJALISTA DS. WSPARCIA IT (iOS/Mac)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
21. 8. 2024

1108996601

Obowiązki

  • odpowiadasz za wsparcie użytkowników (w tym VIP) w zakresie potrzeb lub problemów dotyczących sprzętu informatycznego i aplikacji,
  • zapewniasz serwis stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych oraz innych urządzeń informatycznych użytkownika,
  • prowadzisz szkolenia i instruktaże dla użytkowników,
  • współpracujesz z Zespołem Service Desk IT w zakresie diagnostyki oraz przywracania funkcjonalności aplikacji i sprzętu,
  • współpracujesz z dostawcami zewnętrznymi świadczącymi usługi serwisu urządzeń teleinformatycznych,
  • zgłaszasz wykryte błędy w aplikacjach pracownikom odpowiedzialnym za utrzymanie tych aplikacji,
  • wspierasz działania struktur kryzysowych tworzonych na potrzeby awarii Systemu Informatycznego Banku,
  • bierzesz udział w pracach projektowych i wdrożeniowych.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567