Dołącz do nas jako:  SPECJALISTA DS. ROZWIĄZAŃ ANALITYCZNO-RAPORTOWYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
20. 9. 2024

1119798601

Obowiązki

  • przetwarzasz dane, wyszukujesz informacje w hurtowniach danych również za pośrednictwem SAS Enterprise,
  • projektujesz, budujesz i utrzymujesz raporty i narzędzia,
  • pozyskujesz, analizujesz, monitorujesz dane z aplikacji i systemów wewnętrznych banku,
  • rekomendujesz zmiany do procesów biznesowych na podstawie analiz i raportów,
  • współpracujesz przy wdrażaniu/modyfikowaniu/rozwoju narzędzi oraz parametryzujesz narzędzia,
  • inicjujesz zmiany w zakresie raportowania i monitorowania dla istniejących procesów w celu ich optymalizacji i automatyzacji.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045