Dołącz do nas jako:  SPECJALISTA DS. RAPORTOWANIA FINANSOWEGO GRUPY - umowa na zastępstwo
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 8. 2024

1112191001

Obowiązki

  • sporządzasz skonsolidowane sprawozdania finansowe Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej,
  • przygotowujesz skonsolidowane informacje finansowe do europejskiego nadzoru,
  • współpracujesz z instytucjami zewnętrznymi (audytorem, nadzorem bankowym) oraz jednostkami banku.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567