Dołącz do nas jako:  SPECJALISTA DS. POSTĘPOWAŃ UPADŁOŚCIOWYCH - umowa na zastępstwo
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
PKO Bank Polski
20. 9. 2024

1119863101

Obowiązki

  • monitorujesz wierzytelności w postępowaniu upadłościowym,
  • weryfikujesz prawidłowości przekazania nowych kontraktów klientów w upadłości,
  • weryfikujesz dokumentację wchodzącą (oryginały, skany, wiadomości email),
  • obsługujesz upadłości zagraniczne,
  • zlecasz czynności księgowe i związane ze sprzedażą wierzytelności - pakietową i indywidualną,
  • przeglądasz i klasyfikujesz wierzytelności trudne oraz udzielone zobowiązania pozabilansowe i ustalasz poziom odpisów z tytułu utraty ich wartości związanej z ryzykiem działalności banku, z uwzględnieniem kwalifikacji podatkowej kosztów utworzenia i przychodów z tytułu zawiązania tych odpisów,
  • prowadzisz akta wierzytelności przejętych do zarządzania,
  • przygotowujesz dane do rozliczeń zobowiązań publicznoprawnych,
  • bierzesz udział w rozpatrywaniu skarg i wniosków, reklamacji dotyczących zarządzanych wierzytelności trudnych.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdynia
  • Specjalista ds. finansów Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045