Dołącz do nas jako:  SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTÓW
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1129512801

Obowiązki

  • zapewniasz kompleksową obsługę klientów,
  • realizujesz wyznaczone zadania,
  • podejmujesz czynności w zakresie wdrażania i stosowania najwyższych standardów obsługi klientów,
  • współpracujesz z innymi jednostkami banku.

Wymagania

  • posiadasz podstawową wiedzę o rynku kapitałowym,
  • masz wykształcenie wyższe lub w jesteś trakcie studiów,
  • jesteś osobą uczciwą, dokładną, komunikatywną, szybko się uczysz,
  • posiadasz doświadczenie w pracy z klientem (mile widziane),
  • znasz pakiet MS Office (Word, Excel),
  • masz prawo jazdy kat. B,
  • jesteś osobą otwartą na podróże służbowe.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776