Dołącz do nas jako:  SPECJALISTA DS. NARZĘDZI I METODOLOGII WYLICZANIA WYMOGÓW KAPITAŁOWYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
25. 7. 2024

1095648001

Obowiązki

  • kalkulujesz wymogi w zakresie funduszy własnych z tytułu ryzyka kredytowego zgodnie z metodą IRB,
  • rozwijasz i utrzymujesz system informatyczny służący do kalkulacji i raportowania wymogów kapitałowych we współpracy z jednostkami IT oraz dostawcą systemu,
  • przeprowadzasz analizy otrzymanych wyników oraz symulacje, m.in. przy użyciu SQL i narzędzi wizualizacji danych,
  • dbasz o utrzymanie zgodności modeli oraz procesów z metodą wewnętrznych ratingów.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536