Dołącz do nas jako:  SPECJALISTA DS. ANALIZ I WERYFIKACJI TRANSAKCJI FINANSOWYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
11. 9. 2024

1115518501

Obowiązki

  • analizujesz alerty transakcyjne w celu rozpoznania potencjalnego ryzyka prania pieniędzy,
  • analizujesz i weryfikujesz procesy pod kątem AML/CFT- uczestniczysz w tworzeniu nowych oraz modyfikowaniu istniejących przepisów i procedur pod kątem AML/CFT,
  • opiniujesz istniejące oraz nowe produkty i usługi bankowe w kontekście przepisów AML/CFT,
  • współpracujesz ze spółkami zależnymi z Grupy w zakresie AML/CFT,
  • prowadzisz szkolenia dla innych jednostek banku,
  • współpracujesz z GIIF, MF, KNF, prokuraturą.

Wymagania

  • masz wiedzę z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu i znasz przepisy ustawy AML,
  • masz zdolności analityczne,
  • masz wykształcenie wyższe preferowane prawnicze/ ekonomiczne,
  • dobrze znasz MS Office (word, w szczególności excel),
  • znasz w stopniu komunikatywnym język angielski (mile widziana znajomość innego obcego języka),
  • jesteś osobą otwartą i łatwo nawiązujesz kontakty z innymi,
  • posiadasz takie cechy takie jak: samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji, dokładność, innowacyjność.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567