Dołącz do nas jako:  PROGRAMISTA JAVASCRIPT
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
PKO Bank Polski
11. 9. 2024

1116032801

Obowiązki

  • projektujesz i programujesz funkcjonalności mikroserwisowej aplikacji CRM dla naszych klientów i pracowników w oddziałach, agencjach, contact center,
  • współpracujesz przy tworzeniu wymagań biznesowych, aby były realizowalne i funkcjonalne,
  • testujesz i wdrażasz, aby dostarczać rozwiązania najwyższej jakości,
  • wspierasz linię wsparcia przy rozwiązywaniu problemów użytkowników,
  • cały czas doskonalisz się, rozwijasz i uczysz, bo każdy dzień to nowe przygody i wyzwania,
  • a to wszystko zwinnie i przyrostowo, aby jak najszybciej dostarczać wartość biznesową.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Poznań
  • Programista Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584