Dołącz do nas jako:  KONTROLER ZNAKÓW PIENIĘŻNYCH (LICZARZ)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
PKO Bank Polski
28. 8. 2024

1110962201

Obowiązki

  • liczysz wpłaty gotówkowe klientów,
  • zaopatrujesz w gotówkę klientów i oddziały banku,
  • zaopatrujesz w gotówkę urządzenia samoobsługowe (bankomaty, wpłatomaty, recyklery),
  • współpracujesz z innymi uczestnikami obrotu gotówkowego (NBP, firmy konwojujące).

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Zielona Góra
  • Kontroler Zielona Góra
  • Kontroler jakości Zielona Góra
  • Kontroler biletów Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584