Dołącz do nas jako:  EKSPERT DS. WYNAGRODZEŃ I SYSTEMÓW MOTYWACYJNYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
21. 8. 2024

1107075701

Obowiązki

  • bierzesz udział w kształtowaniu i rozwoju polityki wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i benefitów w banku,
  • dokonujesz wartościowania stanowisk, weryfikujesz opisy stanowisk zgodnie z kryteriami przyjętymi do wartościowania, prowadzisz wywiady z kadrą menadżerską w tym zakresie,
  • pozyskujesz dane rynkowe i analizujesz trendy,
  • przeprowadzasz samodzielną analizę wynagrodzeń oraz regularne monitorujesz ich konkurencyjność i efektywność,
  • tworzysz raporty i prezentacje dla kadry menedżerskiej,
  • prowadzisz działania komunikacyjne zakresu Compensation & Benefits.

Wymagania

  • posiadasz min. 3-4 letnie doświadczenie w analizie wynagrodzeń zdobyte w złożonej organizacji lub branży doradczej,
  • znasz dogłębnie metodologię wartościowania, posługujesz się metodologią analityczno-punktową firmy Korn Ferry Hay Group, umiesz mapować stanowiska i strukturę,
  • cechuje Cię przedsiębiorczość i kreatywność w proponowaniu rozwiązań,
  • posiadasz umiejętności analityczne,
  • znasz Excel oraz PowerPoint na poziomie zaawansowanym,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567