Dołącz do nas jako:  DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
PKO Bank Polski
14. 7. 2024

1089871901

Obowiązki

  • bezpośrednio wspierasz Dyrektora Regionalnego w zarządzaniu zespołem oddziałów detalicznych,
  • wzmacniasz kompetencje kadry kierowniczej w podległym zespole oddziałów oraz wspierasz w realizacji zadań sprzedażowych, w tym przyjętego planu działań biznesowych,
  • kreujesz wizerunek Banku oraz inicjujesz działania związane z zarządzaniem relacjami z klientami,
  • wdrażasz rozwiązania usprawniające funkcjonowanie oddziałów, w szczególności eliminujących zagrożenia realizacji nałożonych na oddziały zadań,
  • bierzesz udział w kreowaniu i realizacji działań zapewniających najwyższą jakość obsługi klientów,
  • aktywnie monitorujesz realizację programów sprzedażowych w podległym zespole oddziałów.

Wymagania

  • masz wykształcenie wyższe, preferowanie kierunki: ekonomia, bankowość, finanse, zarządzanie,
  • posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w instytucji finansowej,
  • znasz doskonale techniki budowania strategii, zarządzania, coachingu i techniki komunikacyjne,
  • znasz w stopniu podstawowym produkty wszystkich linii biznesowych i procesy zachodzące w liniach biznesowych,
  • znasz dobrze pakiet MS Office,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Dyrektor Białystok
  • Dyrektor handlowy Białystok
  • Dyrektor finansowy Białystok
  • Dyrektor szkoły Białystok
  • Dyrektor artystyczny Białystok
  • Dyrektor kreatywny Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941