Dołącz do nas jako:  DORADCA WSPÓLNOT I SPÓŁDZIELNI
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, dolnośląskie, Polska
PKO Bank Polski
2. 9. 2024

1114874701

Obowiązki

  • nawiązujesz współpracę z  klientami instytucjonalnymi rynku mieszkaniowego (spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości), którzy będą pod Twoją opieką,
  • przeprowadzasz wstępne analizy danych finansowych klientów,
  • rozszerzasz zakres współpracy z klientami, oferując im nowe produkty i usługi,
  • realizujesz indywidualny cel sprzedażowy.
  • wykonujesz czynności sprzedażowe i posprzedażowe w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klientów.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Oleśnica
  • Doradca Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584