Dołącz do nas jako:  DORADCA KLIENTA KORPORACYJNEGO
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
PKO Bank Polski
2. 9. 2024

1114792101

Obowiązki

  • prowadzisz aktywną sprzedaż produktów oferowanych przez Bank, realizujesz wyznaczone zadania sprzedażowe,
  • nawiązujesz i budujesz trwałe relacje biznesowe z klientami korporacyjnymi,
  • oceniasz potrzeby klientów oraz dokonujesz doboru właściwej strategii działania,
  • współpracujesz z analitykiem kredytowym w zakresie strukturyzacji transakcji kredytowych pozyskiwanych i obsługiwanych klientów.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Rzeszów
  • Tajemniczy klient Rzeszów
  • Doradca Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Doradca inwestycyjny Rzeszów
  • Doradca restrukturyzacyjny Rzeszów
  • Doradca finansowy Rzeszów
  • Doradca ubezpieczeniowy Rzeszów
  • Doradca rolniczy Rzeszów
  • Doradca podatkowy w Polsce Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536