Dołącz do nas jako:  DORADCA DS. OBSŁUGI POŚREDNIKÓW
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
21. 8. 2024

1110001101

Obowiązki

  • nawiązujesz współpracę z przedstawicielami pośredników i podejmujesz działania w celu pozyskiwania wniosków hipotecznych od pośredników,
  • dokonujesz weryfikacji dokumentacji dotyczącej produktów oferowanych klientom przez pośredników,
  • współpracujesz z Doradcami w oddziałach w procesie udzielenia kredytu hipotecznego,
  • udzielasz wsparcia merytorycznego pośrednikom przed złożeniem wniosków o udzielnie kredytów/pożyczek zabezpieczonych hipotecznie dla osób prywatnych,
  • realizujesz indywidualny cel sprzedażowy.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567