Dołącz do nas jako:  ANALITYK SYSTEMOWY IT (ZESPÓŁ ZARZĄDZANIA ROZWOJEM APLIKACJI)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
20. 9. 2024

1118644301

Obowiązki

  • koordynujesz całość lub część prac projektowych w obszarze IT (wyceny prac analitycznych i programistycznych, udział w testach systemowych i biznesowych rozwiązań IT),
  • identyfikujesz problemy systemowe w aplikacjach i rozwiązaniach IT oraz generujesz rozwiązania w obszarze procesów biznesowych i technicznych,
  • współpracujesz z zespołami deweloperskimi (programistami) i z przedstawicielami jednostek biznesowych w celu zapewnienia wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań systemowych z obszaru IT,
  • tworzysz i utrzymujesz dokumentację techniczną aplikacji.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838