Dołącz do nas jako:  ANALITYK IT (OBSZAR ROZLICZEŃ)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
19. 7. 2024

1095431501

Obowiązki

  • współpracujesz z analitykami biznesowymi i developerami przy projektowaniu i testowaniu rozwiązania,
  • przygotowujesz materiały projektowe: specyfikacje wymagań, specyfikacje techniczne i dokumentacje projektowe,
  • tworzysz specyfikacje funkcjonalne i/lub techniczne oraz odpowiadasz za ich jakość i spójność,
  • analizujesz, utrzymujesz i rozwijasz aplikację do obsługi Rozliczeń (Elixir, Sorbnet, SEPA, przelewy zagraniczne).

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584