Dołącz do nas jako:  ANALITYK HR
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
11. 9. 2024

1117144301

Obowiązki

  • zbierasz i analizujesz wymagania biznesowe dla nowych rozwiązań informatycznych i zmian w istniejących systemach IT w obszarze HR,
  • jako członek zespołu developerskiego, współpracujesz z programistami, testerami, produkt managerami, dbasz o zapewnienie kompatybilności technicznej rozwiązania i satysfakcji użytkownika,
  • bierzesz udział w pełnym cyklu rozwoju produktów dostarczanych w ramach zespołu developerskiego: od specyfikacji poprzez wdrożenie, testowanie, monitorowanie i wsparcie,
  • bierzesz udział w pełnym cyklu rozwoju produktów dostarczanych w ramach zespołu developerskiego: od specyfikacji poprzez wdrożenie, testowanie, monitorowanie i wsparcie
  • współpracujesz z departamentami biznesowymi i IT oraz dostawcami zewnętrznymi rozwiązań IT,
  • prowadzisz dokumentację projektową i analityczną w zakresie swoich działań,
  • bierzesz udział w spotkaniach z klientami wewnętrznymi,
  • gromadzisz dokumentację niezbędną do analizy i developmentu rozwiązań systemowych,
  • współprojektujesz architekturę rozwiązania,
  • wspomagasz obsługę zgłoszeń kierowanych przez użytkowników.

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie we współpracy z zespołami zwinnymi w zakresie wypracowania nowych rozwiązań aplikacyjnych w obszarze HR,
  • przygotowujesz analizy i specyfikacje funkcjonalne w ramach projektów dotyczących rozwiązań IT dla HR,
  • posiadasz umiejętności analityczne, planowania i organizacji pracy pod presją czasu,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • mile widziana znajomość procesów, aplikacji do twardego i miękkiego HR, narzędzi BPMN, Axure, Figma,
  • znasz język angielski na poziomie B2,
  • korzystasz biegle z pakietu MS Office.
  • korzystasz biegle z pakietu MS Office

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567