Dołącz do nas jako:  ANALITYK DS. ANALIZ KREDYTOWYCH
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1128358901

Obowiązki

  • zajmujesz się analizą wniosków kredytowych małych i średnich przedsiębiorstw, w tym oceniasz: sytuację ekonomiczno-finansową klienta, transakcje kredytowe, proponowane zabezpieczenia,
  • szacujesz i mitygujesz ryzyka kredytowe banku wynikające z finansowania podmiotów gospodarczych,
  • zajmujesz się ewidencją realizowanych operacji kredytowych w systemach informatycznych banku oraz weryfikacją kompletności, spójności i jakości przekazanej dokumentacji,
  • do twoich zadań należeć będzie również opracowywanie opinii/raportów kredytowych oraz przygotowanie projektów decyzji kredytowej,
  • będziesz osobą współpracującą z obszarem biznesu w ramach procesowania dedykowanych wniosków kredytowych.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Kraków
  • Analityk medyczny Kraków
  • Analityk finansowy Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699