Dołącz do nas jako:  ANALITYK APLIKACJI BANKOMATOWYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
7. 8. 2024

1098777301

Obowiązki

  • testujesz nowe wersje aplikacji bankomatowych,

  • zbierasz i analizujesz wymagania biznesowe oraz techniczne,

  • tworzysz materiały projektowe: specyfikację wymagań, specyfikację techniczną i dokumentację projektową,

  • odpowiadasz za tworzenie propozycji architektury rozwiązań systemów informatycznych.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567