Dołącz Do Nas I Zostań Dyrektorem Oddziału
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Dołącz do nas ! Może właśnie Ciebie szukamy.Szukamy osób na stanowisko Dyrektora Oddziału, jeżeli nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku ,to nic! wszystkiego Cię nauczymy

Obowiązki

  • Kontakt z klientem biznesowym
  • Tworzenie własnego zespołu sprzedażowego
  • Raportowanie efektów twojej grupy
  • Szkolenia zespołu
  • Spotkania z klientem biznesowym

Wymagania

  • Chęć rozwoju
  • Sumienne wykonywanie zleconych zadań
  • Umiejętność swobodnej komunikacji
  • Zaangażowanie w tworzeniu własnego zespołu
  • Chęć podnoszenia swoich umiejętności

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do zrealizowanych wyników
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Otwarcie własnego oddziału
  • Wspólne wyjazdy/ Imprezy integracyjne
  • Wsparcie trenerów i obecnego Dyrektora
  • Pełen pakiet szkoleń

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246