Dołącz do nas i rozwijaj się zawodowo! w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Nie podano

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group, poszukuje doradców telefonicznych.

Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Śmiało aplikuj! Szukamy uśmiechniętych i chętnych do pracy osób - wszystkiego nauczymy Cię sami!

Twoje zadania:

  • prezentowanie aktualnych ofert,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem.

Praca w obsłudze Klienta pozwoli Ci:

  • zdobyć doświadczenie,
  • rozwinąć umiejętności interpersonalne,
  • połączyć pracę ze swoimi zajęciami,
  • rozwijać się zawodowo.

Bogaty pakiet wdrożeniowy odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy :) Nie musisz mieć doświadczenia!!

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie podstawowe 27,70 brutto oraz premię,
  • konkursy wewnętrzne z nagrodami,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • pracę na pierwszą lub drugą zmianę,
  • możliwość przejścia na pracę zdalną już po min. 50 godzinach za zgodą przełożonego,
  • codziennie świeżo mielona kawa z ekspresu, herbata oraz świeże owoce.

Nie boisz się nowych wyzwań? Aplikuj :)

  • Praca Częstochowa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Częstochowa
  • Doradca podatkowy w Polsce Częstochowa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Częstochowa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Częstochowa
  • Specjalista ds. kadr i płac Częstochowa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Częstochowa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Częstochowa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315